Turkcell Mini Paket Her Yöne 500 Dk

17 Mayıs 2012, 21:00:28 Medya 1 yorum yapıldı 3.950 kişi okudu
 • Digg
 • del.icio.us
 • PDF
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • MySpace
 • Technorati

 

türkcell mini paket

Paketler Tarifesi’ndeki Minik Paket ile çok uygun fiyata her yöne konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Her Yöne Paketler Tarifesi altında bulunan Minik Paketi ayda 25 TL ye yurt içinde her yöne 200 dakika içermektedir. Yeni Müşterilerimize özel Her Yöne Tarifesi Yıllık Abonelik – Yeni Müşteri Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket ucreti 21 TL olup paket dakikalarına ilave her yöne ek 300 dk. eklenmektedir.

Pakete Nasıl kayıt olabilirim?

Turkcell İletişim Merkezleri’ne başvurarak numaranızı Turkcell Faturalıya taşıyarak, yeni faturalı hat alarak veya Hazırkart’tan faturalıya geçerek Minik Paket’ten faydalanabilirsiniz. Her Yöne Tarifesi Yıllık Abonelik – Yeni Müşteri kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket ücretinizde sabit fiyat garantisi ile 4 TL indirimli konuşup, paket dakikalarınıza ilave her yöne 300 dk. kazanarak paketinizden 12 fatura dönemi boyunca 21 TL’ye her yöne 500 dk. olarak yararlanabilirsiniz. Dilerseniz aylık abonelik ile paketinizden 25 TL ye her yöne 200 dk. olarak da yararlanabilirsiniz. türkcell mini paket

Ne zaman kullanmaya başlarım?

Numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan,yeni faturalı hat alan veya Hazırkart’tan faturalıya geçen, müşterilerimiz tarifelerini bu paket ile başlattıklarında hemen faydalanmaya başlar. Başka bir tarife veya paketten geçiş yaptığınızda paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Paketiniz başladığına kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. türkcell mini paket

Paket dakikalarımı nasıl kullanabilirim?

Her Yöne Paketler Tarifesi’ndeki Minik Paket ile her yöne 200 dakika konuşabilirsiniz. Paketinizin içerdiği dakikalar bir fatura dönemi için geçerlidir ve iptal etmediğiniz sürece her fatura döneminizde otomatik olarak yenilenir. Minik Paket’te dakikalarınızı; Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatlara yaptığınız yurtiçi aramalarınızda kullanabilirsiniz. Yurt içinde konferans görüşmesi yaptığınızda , ödemeli aramalarınızda ve grüntülü görüşmelerinizde paketteki dakikalarınızı kullanabilirsiniz. Verilen dakikalarınız yurt içi konuşmalarınızda geçerli olduğu için, K.K.T.C’de bulunduğunuzda kullanılamaz.

Eğer paketinizde Yıllık Aboneliği tercih ettiyseniz Kendi dakika paketinizdeki dakikalar yıllık abonelik ile kazandığınız hediye dakikalarınızdan daha önceliklidir.

Kalan dakikalarımı nasıl öğrenebilirim?

Kalan dakikalarınızı Online İşlemler’den, 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden veya KALAN yazıp 2222′ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz ancak size gönderilen paket durum SMS’lerinde son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmelerin dâhil olmayabileceğini unutmayın.

Kalan dakikalarım bir sonraki aya devreder mi?

Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.

Paket dakikalarımı aşarsam ne kadar öderim?

Paketinizdeki dakikaları aşsanız bile tarifeniz üzerinden, detayı “Ne Kadar Öderim?” bölümünde verildiği şekilde konuşmaya devam edersiniz.

Hattımı başka bir numaraya yönlendirdiğimde paket dakikalarım geçerli olur mu?

Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

Paketimi nasıl iptal edebilirim?

Paketinizi iptal etmek için tarife veya paket değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Ayrıca hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinizde de paketiniz iptal olur ve son paket ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılır. türkcell mini paket

Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar

444’lü ve 755’li numaralara yapılan aramalar, paket kapsamında değildir. 444’lü ve 755’li numaralara yapılan yurtiçi aramaları arama başına tüm vergiler dahil 40 kuruştur.

444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri aramaları müşteri temsilcisine bağlanılmadığı sürece ücretsiz olup, müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra arama başına tüm vergiler dâhil 40 kuruş olarak ücretlendirilir. Aramalar paket kapsamında değildir.Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır.

Hattınızı yurtdışında kullanırken 444’lü numaralara veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne yaptığınız aramalar yukarıda belirtilen ücretler üzerinden değil, kullanmakta olduğunuz yurtdışı tarifesinden ücretlendirilir.

444’lü numaralar, 118′li numaralar, Turkcell alan kodundan sonra ilk 3 hanesi 755, 757 ve 758 ile başlayan numaralar, Turkcell Müşteri Hizmetleri, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

Her Yöne Tarifesi Yıllık Abonelik – Yeni Müşteri kampanyası Nedir?

İster yeni bir bireysel faturalı hat alarak, ister numaranızı faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak, isterseniz Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek Turkcell Faturalı dünyasına katılıp, ilk 365 gün içinde Her Yöne Tarifesinde Minik pakette Yıllık Abonelik Kampanyasına katılmanız durumunda Minik Paket’den 12 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisi ile ayda 21 TL ve Her yöne 500 dk. olarak yararlanabilirsiniz. 12 fatura dönemi sona erdiğinde paketinizden 25TL’ye her yöne 200 dk. olarak yararlanırsınız. türkcell mini paket

Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca paketinizde yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. Eğer 12 ay dolmadan yıllık aboneliğinizi iptal etmek isterseniz faydalandığınız her fatura dönemi için KDV ve ÖİV dahil 9 TL erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.

Eğer olduğunuz paketin yıllık aboneliğine başvurduysanız, katılım onayı vermenizin hemen ardından bulunduğunuz fatura dönemine ait olan ilk dakika hediyeniz hattınıza tanımlanır ve size bilgilendirme mesajı gönderilir. Sonrasında 12 fatura dönemi doluncaya kadar her fatura döneminizde hediye dakikanız otomatik olarak hattınıza tanımlanmaya devam eder.

Eğer başka bir paketten Minik paketin yıllık aboneliğine başvurduysanız, katılım onayı vermenizi takip eden ilk fatura kesim tarihinizde paket değişikliğiniz gerçekleşir; yeni pakete geçersiniz. Yeni pakete geçişinizle birlikte, yeni paketteki ilk fatura dönemine ait olan ilk dakika hediyeniz hattınıza tanımlanır ve size bilgilendirme mesajı gönderilir. Sonrasında 12 fatura dönemi doluncaya kadar her fatura döneminizde hem indirim hem de hediye dakikanız otomatik olarak hattınıza tanımlanmaya devam eder. Yıllık abonelik ile kazandığınız hediye dakikalar görüntülü, konferans ve ödemeli görüşmelerde geçerlidir. Yurt dışına ve yurt dışında yapılan aramalarda geçerli değildir. Kendi dakika paketinizdeki dakikalar, yıllık abonelik ile kazandığınız hediye dakikalardan daha önceliklidir.

Yıllık abonelikle ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

Bilmenizde fayda var

Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.

Turkcell, ticari amaçlarla veya sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama veya kullanımları kısıtlama hakkını saklı tutar.

Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.

Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. türkcell mini paket

 • Digg
 • del.icio.us
 • PDF
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • MySpace
 • TechnoratiBu haberi 3.950 kişi okudu.
 • Digg
 • del.icio.us
 • PDF
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • MySpace
 • Technorati1

Bir Cevap Yazın | Trackback URL

 1. ahmet diyor ki:

  hattı alırken 500+300 dk.denildi.sonradan 500 dk.200 dk.yaptılar.hiç etik değil düpedüz kandırmaca ve aldatmaca.türksele yakışmıyo doğrusu.mağduriyetimi tüketici haklarına taşıyacam.

ekonometre @ twitter ekonometre @ friendfeed ekonometre @ linkedin ekonometre @ rss