2013 İş Bankası Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

29 Eylül 2012, 18:00:44 Medya, Türkiye Gündemi 129 yorum yapıldı 21.572 kişi okudu
 • Digg
 • del.icio.us
 • PDF
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • MySpace
 • Technorati

 

Ülkemizin önce bankalarından bir tanesi İş Bankası'nda çalışmak doğru seçim olacaktır. İş Bankası 2013 yılında büyüme stratejileri kapsamında bir çok yeni şube açacak ve bu yeni şubeler için 2013 İş Bankası İşçi Alımı gerçekleştirilecek. 2013 İş bankası personel alımı için, 2013 iş bankası sınavı yapılacak. Konu hakkında gelişmeleri haberin devamından öğrenebilirsiniz. 

İş Bankası Mustafa Kemal Atatürk tarafından ülkemize emanet edildi. Hala en büyük hissedarlardan birisi Ata'mızın partisi olan CHP'de bulunuyor. İş Bankası'nda kariyer yapmanız için sizleri bilgilendirmek istiyoruz.  Bu sene İş Bankası personel alımı kapsamında bir çok kişiye iş olanağı sağladı. 2013 yılında iş bankası personel alımı yine tüm hızıyla devam edecek.  Özel sağlık sigortası ve birçok daha iş bankası personelini farklı kılan avantajları ile iş bankası büyümeye ve personel almaya devam ediyor. İş bankası iş başvuru formu konunun devamında .. 

 

İş bankası personel alımı şartları

 • Türkiye İş Bankası Genel İşe Alım Koşulları’nı iş başvurusunda bulunan tüm adayların taşıması gerekmektedir. Diğer alım koşulları her bir alım sınavı için ayrıca belirlenmektedir.
 • T.C. vatandaşı olmak.
 • 18 yaşından büyük olmak ve ilgili pozisyonun sınavına müracaat edebilmek için saptanmış olan yaş limitinin üzerinde olmamak.
 • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
 • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
 • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
 • Erkeklerde eylemli askerlik görevini tamamlamış bulunmak ya da tecilli ya da muaf olmak.
 • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

İş Bankası'nda çalışmak için  İş Bankası İş başvuru formu'nu doldurmanız gerekmektedir. Bu forma konunun devamından ulaşabilirsiniz. İş Bankası işçi alımı, iş bankası personel alımı ve iş bankası sınavı hakkında sizlere bilgiler sunduk. 2013 İş bankası sınavı tarihi henüz netlik kazanmadı. 2013 iş bankası sınavı tarihi belli olduğunda bu konuda yine ilk önce siz bilgilendirileceksiniz. Başvurmak istediğiniz bölümü konunun altında yazarak en çok hangi alanlara başvuru yapıldığını da görebilirsiniz. Şimdiden bol şans dileriz. 

 • Digg
 • del.icio.us
 • PDF
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • MySpace
 • TechnoratiBu haberi 21.572 kişi okudu.
 • Digg
 • del.icio.us
 • PDF
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • MySpace
 • Technorati129

Bir Cevap Yazın | Trackback URL

 1. gülnur diyor ki:

  merhaba ben gülnur yıldırım kırıkkale unıversıtesı muhasebe bolumu 2012mezunuyum bankanızda banka memuru olarak calısmak ıstıyorum geregının yapılmasını arz ederım tesekkurler…

 2. neslihan diyor ki:

  neslihan
  merhaba ben neslihan zonguldak bulent ecevit universitesi isletme bolumu 2012 mezunuyum bankanızda banka memuru olarak calısmak istiyorum ılgınız ıcın tesekkurler

 3. gülsün diyor ki:

  merhaba ben gülsün Anadolu Üniversitesi 2009 maliye mezunuyum bankanızda çalışmak istiyorum.Teşekkürler

 4. FİLİZ ERTÜRK diyor ki:

  Sayın Yetkili,
  Benim adım Filiz Ertürk, A.Ö.F./ Anadolu Üniversitesi öğrencisiyim. Kabataş Ticaret Meslek Lisesi Bankacılık Bölümü mezunuyum. Vakıfbank Genel Müdürlük ve Garanti Bankası Genel Müdürlük’te çalıştım.
  Büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulması nedeni ile benim için manevi değeri yüksek olan T.İşbankası’nda çalışmaktan onur duyarım. Tarafıma şans verilmesini önemle rica eder bilgilerinize arz ederim.
  Saygılarımla,

 5. Emrah Çelikel diyor ki:

  Merhaba 2012 mezunuyum Anadolu üni. gişe görevlisi olarak çalışmak istiyorum teşekkürler…

 6. funda diyor ki:

  merhaba ben funda üniversite mezunuyum bankanızda çalışmak istiyorum ilgililere duyrulur şimdiden teşşekkür ederim.

 7. aslı diyor ki:

  bankanızda genel müdür olarak calışmak iştiyorum

 8. Büşra diyor ki:

  Merhaba ben Büşra anadolu üniverstesi iktisat 3.sınıf öğrencisiyim bankanızda çalışmak istiyorum yetkilelerin gereğini yapmasını arz ederim.

 9. Gonul diyor ki:

  Bilgisayar mühendisi alımı olacak mı acaba??

 10. nurcan eren diyor ki:

  mergaba ben nurcan and.tic.mes.lisesi mezunuyum bankanızda çalışmak istiorum.tşklerr

 11. yasin diyor ki:

  merhaba.ben Yasin Anadolu üniversitesi işletme mezunuyum.bankanızda çalışmaktan şeref duyarım.

 12. okan diyor ki:

  merhaba ben okan kamu yönetimi mezunuyum iş bankasında çalışmak isterim gereğinin yapılmasını arz ederim

 13. nurcan diyor ki:

  merhaba ben nurcan mehmet akif ersoy üniv. muhasebe mezunutum 2008 yılı 4 yıl tecrübem var bankanızda çalışmak istiyorum teşekkürler

 14. mehmet diyor ki:

  merhaba yaş geçti ama iş geçmedi sınırı yükseltmenizi arz ederim

 15. Metin diyor ki:

  Mrb. Ben metin Atatürk uni iktisat mezunuyum. dogu bolgesin de bankanızda çalışmak istiyorum. Gereğin yapılmasını arz ve talep ediyorum.

 16. AHMET diyor ki:

  merhaba ben bankanıza güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum silahlı kimlik kartım var 4 yıl iş tercübem var boy:175 askerlik yapıldı B ehliyet var lütfenn değerlendirinnnn sayğılar….

 17. alpaslan diyor ki:

  ben de end müh mezunuyum ve sistem ve ya planlama uzman yardımcılığı kadrosuna girmek istiyorum

 18. MEHMET AKIF ERSOY UNIVERSITESI BANKACILIK VE SIGORTACILIK MEZUNUYUM SUUDI ARABISTANDA BIR SIRKETIN SIGORTA ISLERINE BAKIYORUM YURT DISINDA ( ARAP ULKELERINDE ) SUBENIZ VARSA CALISMAK ISTIYORUM . ARAPCA BILIYORUM .

  GEREGININ YAPILMASINI ARZ EDERIM .

 19. Emine diyor ki:

  Sayın İlgili;

  Merhaba,

  16.06.1686 Manisa doğumluyum.Anadolu ünv. İşletme ve Dumlupunar ünv. Pazarlama mezunuyum.Bankanızda gişe görevlisi olarak çalışmaya başlamak isterim.

  Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.

  Saygılarımla,
  Emine ARI

 20. sevil yıldırım diyor ki:

  Merhaba 2010 süleyman demirel üniversitesi işletme mezunuyum bankanızda çalışmaktan onur duyarım.SAYGILAR…

 21. Mehmet diyor ki:

  Merhaba ben Mehmet GÜVEN 2004-2005 Gündoğmuş Lisesi mezunuyum. Yüce önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün bizlere emanet ettiği bankamızda çalışmaktan onur ve mutluluk duyarım.Bizlere bu fırsatı verdiğiniz içinde sizlere sonsuz teşekkürler ederim.

 22. ergin yöndem diyor ki:

  merhaba ben ergin yöndem muhasebe mezunuyum şimdide işletme okuyorum ATA’mızın bize mirası bankanızda çalışmak çok istiyorum kabul ederseniz çok sevinirim merakla ve sabırsızlıklıa cevabınızı bekliyorum.

 23. aysima uutaş diyor ki:

  merhaba, ben aysima. mesin üniversitesi bankacıık mezunuyum ve öf işletme 4. sınıf öğrencisiyim. gişe yetkilisi olarak çalışmak istiyorum.Atamızın kurduğu bankanın 89. ve ileriki yıarında aranızda olmaktan onur duyacağımı belirtmek istiyorum. teşekkürler, saygılar.

 24. onur diyor ki:

  hastamısınız arkadaşlar burdan iş başvurusu mu olur alemsiniz ha :) ))

 25. balim diyor ki:

  başvuru formunun linki nerde acaba ben mi göremedim :/

 26. demet diyor ki:

  merhaba anadolu üniversitesi ögrencisiyim son sınıftayım bankanızda banko görevlisi olarak çalışmak istiyorum gerginin yapılmasını arz ederim

 27. gülsüm diyor ki:

  bende başvuru formu linkini göremedim bilenler yardımcı olabilir mi acaba?

 28. deniz diyor ki:

  ilahi gülnur çok komiksin banka ve benzeri yerler sınav açar sınavı kazanırsın ardından mülakat olur hiç mi mevzuat bilgin yok

 29. deniz diyor ki:

  ya salak mısınııııız mal mısınızzz anlamadım ya ayıp üniversite mezunusunuz.Bu tarz yarı devlet bankaları sınav açar hak kazanırsan mülakata gidersin, ha özel banka dersen adamın varsa girersin ya koptum burdan dilekçe yazmaya kalkmış adam

 30. hakan diyor ki:

  arkadaslar kusura bakmayın ama hepınız unıversıte ogrencısısınız boyle bı ısbasvurusu olur mu ya burası sadece yorum ben lıse mezunuyum ama sızıngıbı bıarada gormemıstım allahtan unı versıte okumamısım

 31. esen diyor ki:

  hakkatten bu ne ya sanki en güzel yorumu yapanı işe alacaklar :) ))

 32. sanem diyor ki:

  hepiniz tam bi çöpte mi okudunuz be sabah sabah sinirlerim bozuldu burdan iş başvurusu mu yapılır tövbe yarabbim yaaaaaaaa gerizekalı embesiller

 33. şevket diyor ki:

  arkadaşlar bu başvuru formu nerden acılıo anlıyan varmı aranızda .. :S

 34. ERDAL BAYRAKTAR diyor ki:

  meraba ben anadolu üniversitesi işletme lisans mezunuyum bankanızda gişe yetkilisi ve ya güvenlik personeli gibi alanlarda değerlendirilmemi arz ederim.

 35. emre diyor ki:

  arkadaşlar başvurumu yaptım ama sınav yeri bilgisi bana gelmedi. kendisine sınav yeri bilgisi gelen var mı?

 36. GÜLAY diyor ki:

  18.12.1982 İSTANBUL DOĞUMLUYUM ATAŞEHİRDE OTURUYORUM DİLEK SABANCI TİC MES LİSESİ MUHASEBE BÖLÜMÜNÜ MEZUNUYUM İKTİSAT LİSANS 2012 MEZUNUYUM BİLGİSAYARLI MUHASEBE VE BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ(OPERATÖRLÜĞÜ) SERTİFİKALARIM VAR VAKIFBANK KUYUBAŞI ŞBSİNDE STAJ YAPTIM BİLGİNİZE ARZ EDERİM

 37. serkan yıldırımkaya diyor ki:

  lise 2 cı sınıftan terk.31 yasındayım .7 yıldır guvenlık sertıfıkam var.bend ebankada memeur olarak çalışmak sıtıyorum

 38. medet ilhan diyor ki:

  Adım medet ilhan 03.01.1988 ağrı merkez doğumluyum istanbulda yaşıyorum. Yeni evliyim yaklaşık iki yıla yakın deneyimim var. Silahlı güvenlik kımlik kartına sahibim. Lise mezunuyum (YDA) boy 1.79 kilo 68. Askerliğimi tuncelide komando olarak yaptım üstün başarı ve taktir belgesi aldım devamlı olmak şartıyla sabit bir iş arıyorum.
  Adres: Numan efendi sokak. No 15 d 5 Eyüp/ İstanbul. Tel : 0543 455 19 89.

 39. oğuz tuna diyor ki:

  06.02.1990 sinop doğumluyum.Bilecik şeyh Edebali üniversitesinden pazarlama mezunuyum.şuan Anadolu üniversitesi açık öğretim fakültesinde işletme okumaktayım.Bankanızda gişe görevlisi olarak çalışmaya başlamak isterim.05426394960

  Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.

  Saygılarımla,
  OĞUZ TUNA

 40. ARAP diyor ki:

  MERHABA İŞ BANKASININ DEĞERLİ AİLESİ

  BEN İŞ BANKASINI BİR AİLE OLARAK GÖRÜYORUM BU YUZDEN BENDE SİZİN AİLENİZDEN BİR BİREY OLMAK VE AİLENİZE BİR KATKIDA BULUNMAK ISTIYORUM
  SAYGILARIMLA HOŞÇAKALIN

 41. Barış Engin diyor ki:

  Yapı kredi bankası 100. yorumu yapanı gişeye oturtcakmış görevli olarka arkadaşlar yorumlara devam :D

 42. gülcan diyor ki:

  Ben anadolu ünüversitesi maliye bölümü mezunuyum sizlerle çalışmak istiyorum.

 43. ebru diyor ki:

  merhaba ben Artvin Borçka doğumlu ebru aydın.Memurluk sınavına girdim.65 puan aldım sızlerle çalışmak istiyorum

 44. Ayşe KAYA diyor ki:

  İŞBANKASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE

  1979 doğumluyum 1,75 Boyunda Lise Mezunuyum Evliyim İki çocuğum var şu anda bir işim yok Madur durumdayım eşim çalışmıyor . 5188 Kanuna göre Silahlı Özel Güvenlik Sertifikam var. Bankanızın Kırıkkale veya Ankara Şubelerinizin herhangi birine işe girmek istiyorum
  Gereğini arz ederim. 24.12.2012

  Ayşe KAYA

  Açık İkametgah Adresi Karşıyaka Mah.2148 Sk.Emek Apt.No: 10/15
  KIRIKKALE

 45. Sinan yıldırım diyor ki:

  Merhaba ben Sinan Yıldrım lisans mezunuyum. Bankanızda çalışmak istiyorum ilginize teşekkür ederim

 46. PINAR diyor ki:

  MERHABA BEN PINAR BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ VE PROGRAMLAMA(YÜKSEKOKUL)MEZUNUYUM.BANKANIZDA ÇALIŞMAK ÇOK İSTERİM.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.

 47. sibel diyor ki:

  allah akıl fikir versin size ne alaka bi haber yayınlıyorlar altına niteliklerinizi yazıyosunuz safmısınız salak mı anlamadım bankacı olmak istiyosanız bankaların kendi web sitesinden insan kaynaklarına girin iş başvurusunu tıklayın orada cv doldurun yollayın ihtiyaç olursa sınava çağrırlar detaylı anlatmaya çalıştım ama buraya başvuru yapanların çok da anlayacağını sanmıyıorum

 48. nilüfer diyor ki:

  merhaba ismim nilüfer Adıyaman Üniversitesi muhasebe ve evrgi uygulamaları bölümü mezunuyum. mezuniyet yılım 2012 bankanızda çalışmak istiyorum. nedeni; hayalim bankada çalışmak. bilgilerinize sunar. Geregini arz ederim. teşşekkürler.

  ADRES:MALATYA/MERKEZ

 49. ceren diyor ki:

  Merhaba;
  Anadolu üniversitesi Dış ticaret ve Pazarlama bölümünü bitirdim.
  Şuan AÖF Uluslararası İlişkiler son sınıf ögrencisiyim.Bankanızda görev almak istiyorum
  İyi Çalışmalar

 50. derya diyor ki:

  iyi günler iş bankası 2013 ocak sınavına başvuru yapamıyorum şu an bir sınvımız yok diyorlar lütfen ne yapmam gerek yardımcı olurmusnz

 51. Ayşegül diyor ki:

  Merhaba.Ben 22 yaşındayım.Ağrı da yaşıyorum.Muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü 2011 mezunuyum.Bankanızda işe göreblisi olarak çalışmak istiyorum. Tşk ederim.

 52. halis diyor ki:

  mrh ben akçadağ end. meslek lisesi mezunuyum bankanızda çalışmak istiyorum yar dımlarınızı bekliyorum

 53. Esat SAYİM diyor ki:

  1974 kırıkkale doğumluyum, boy 1,78 kilo 78 lise mezunuyum, 11 yıl TSK bünyesinde szleşmeli uzm çvş. olarak komondo birliklerinde sayısız operasyonlara katıldım.malisef operasyonlarda geçirdigim bir kaza sonucu bel fıtıgından ameliyat oldum ve tsk bünyesinden malulen emkli oldum saglık durumum şuanda çok iyi ve bünyenizde silahlı güvenlik olarak çalışmak istiyorum. arz ederim.

 54. arzu gök yüksel diyor ki:

  iyi günlerben Arzu GÖKYÜKSEL aöf mezunuyum bankanızda çalışmak istiyorum

 55. ercan keskin diyor ki:

  1982 SAMSUN dogumluyum.Taksim ögrenci yutdunda guvenlik görevlisi olarak calisiyorum.Boy-1.72 Kilo-75 (silahli sertifikam var)bankanizda görev almak istiyorum.

 56. Fırat KESKİN diyor ki:

  Merhabalar 01.02.1986 BURSA dogulu olup Gemlik ilçesinde ikametkah etmekteyim. 2 yıllık ISPARTA Yalvaç Meslek Yüksek Okulu mezunuyum bilgisayar bilgim kullanım ve onarımın yanında exel ve word programlarında da iyi derecededir. Bunlara uygun olmayan ancak sizin uygun gördüğünüz pozisyonlarda dahi verilen işi en iyi ve kaliteli şekilde yapacağımı tebliğ ve arz ederim.

 57. selahattin kımış diyor ki:

  gazi üniversitesi eğitim fakültesi sosyal bilgiler öğretmenliği mezunuyum.2011 ağustos 27 ve 2012 31 aralık arası 16 ay Ankara Etlik İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde güvenlik müdürlüğü yaptım.Bankanızda güvenlik personeli olarak çalışmak isterim.saygılarımla..

 58. seda diyor ki:

  Merhabalar 09.07.1992 Ankara dogumluyum.Anadolu ünüversitesi bankacılık ve sigortacılık ögrencisiyim. Bilgisayar programlarını biliyorum, sertifikam var. Bankanızda çalışmak istiyorum

 59. ÇİÇEK PAKIR diyor ki:

  MERHABA ANADOLU ÜNIVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ ADALET SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BANKANIZDA BANKO GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 60. Burcu diyor ki:

  Selçuk üniversitesi ziraat fakültesi tarla bitkileri bölümü 2012 yılı mezunuyum. Bankanızda çalışmaktan gurur duyarım.

 61. nurhayat diyor ki:

  mrb ahi evran ünv.2.sınıf işletme okumaktayım bankanızda çalışmaktan gurur duyarım.saygılarımla.

 62. özlem diyor ki:

  merhabalar ben selçuk üniversitesi işletme yönetimi finans bölümünü okudum bankacılık sertifikam ve bilgisayar sertifikam bulunmakta ayrıca özel bir bankada stajımı yapmıs bulunmaktaym. Bankanızda memur olarak calısmaktan onur duyarım.

 63. soner diyor ki:

  merhaba ben soner kpss 72 puan aldın bankanızda çalışmak istiyom.

 64. Gülhan diyor ki:

  Merhaba..MYO Bilgisayar Programcılığı bölümünden derece ile mezun oldum. Meslek Lisesi (Bilgisayar web tasarımı) başarıyla bitirdim. 1992 doğumlu Gaziantep/Merkez de ikamet etmekteyim.
  Bankanızda Memur olarak çalışmak istiyorum. Bankanızda çalışmaktan gurur duyarım.
  Gereğinin Yapılmasını Arz Ederim…

 65. Ayşe Özçelik diyor ki:

  Merhaba,

  Eskişehir üniversitesi işletme fakultesi mezunuyum. Bankanızda görev yapmak istiyorum. 9 yıldır iş bankasından maaş almaktayım ve çok memnunum. Böyle bir banka ile çalışmak beni çok mutlu eder.

 66. serpil diyor ki:

  mrb ben iktısat son sınıf ögrencisiyim kpss puanım 74 sizinle calısmak isterım

 67. Ozan diyor ki:

  Arkadaşlar komiksiniz, 6 yıldır bankada çalısıyorum gırmek ıstedıgınız ısın ıcerıgını bılın gıdın gısede calısana sorun satısta calısana sorun banka dıye 100 kısıden 10nu tavsıye ederse gırın.oturun kpss calısın cunku bır kez gırınce bankadan kurtulamazsınız

 68. murat diyor ki:

  yahu admin hiç mi vicdanın yok buraya müracaat yapıyor insanlar sende yayınlıyorsun.Ayıptır yahu ya yoruma kapat ya da duyuru yap millet iş başvurusu yapmış yorum kısmına okurken ben üzüldüm bee. günnahh…

 69. demet diyor ki:

  mrb bankanızda çalışmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 70. özlem diyor ki:

  arkadaslar iş bankasının sınavı klasık yazılı sınav şeklınde mı oluyor . mıllet testı zor yetiştiriyorken yazılı sınavda ne yapacaklar bıldıklerını bıle stres yuzunden unuturlar :(

 71. kader korkmaz diyor ki:

  ben bankacılık son sınıf öğrencisiyim ve okuduğum mesleği yerine getirmek icra etmek istiyorum……….

 72. ismail diyor ki:

  merhaba ben ismail anadolu üniversitesi işletme mezunuyum(4 yıllık) bankanızda çalışmak istiyorum ilgilenirseniz memnun olurum.

 73. ergün ersoy diyor ki:

  merhaba ben ergün kocaeli/gebzede oturuyorum sılahlı ö.g.g kimlik kartım var saygın bir banka olan iş bakasında güvenlik görevlisi olarak calısmak ıstıyorum. bankanın güvenliginin korunması iş bankası calısanlarının ve müsterılerın güvenlıgı ıcın onemlı bır yer almaktadır. saygılarımla yetkılerden dıkkate alınmamı beklıyorum

 74. suat diyor ki:

  merhaba ben suat can 26 yasındayım evliyim 1 kızım var bartında ikamet edıyorum 1.85 boy kilo 95 silahlı özel güvenlik sertıfıkasına sahibim 1 sene tecrubem var vardıye amırı olarak calıştım iş bankasında sizinle calişmak istiyorum ilgilenirseniz beni memnun edersınız sizlerle calısmayı cok istiyorum ilgi ve alakalarınızdan dolayı şimdiden tesekkür ederım ilgilenırsenız memnun kalırım.saygılarımla tel.05393333638 bu numaradan ulaşabilirsinız

 75. ozge diyor ki:

  millet kafayı yemiş:))

 76. aysel diyor ki:

  burası yorum sayfası mı yoksa iş başvuru formu mu anlayamadım

 77. sevilay diyor ki:

  Arkadaslar cogunuz universite mezunusunuz yaptiginiz basvurulardan ise gireniniz varmi varsa yazin lutfen utandirin beni

 78. saadet diyor ki:

  çaresizlikten ne yapsınlar.

 79. murat kınık diyor ki:

  merhaba ben murat kınık 1983 afyonkarahisar doğumluyum meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum silahlı güvenlik sertifikam var bölgede verceğiniz uygun bir işte görev alabilirim 0543 883 40 79

 80. görsev ulutaş diyor ki:

  Merhaba
  ismim Görsev ULUTAŞ ; Anadolu Kız Meslek Lisesi Bilgisayar bölümü mezunuyum. Bankanızda çalışmaktan onur duyarım. Bu konuda bir şans verirmisiniz? Teşekkür ederim

 81. ferhat sırtıkara diyor ki:

  merhaba ben ferhat sırtıkara 1987 doğumluyum bankalarınızda güvenlik elemanı olarak çalışmak istiyorum silahlı sentifikam vardır bilgilerinize arz ederim. Ulaşım tel:5416836823

 82. yusuf diyor ki:

  yusuf alğan.28 yasında 72 kilo 1.70 boyundayım.lise mezunuyum.evli 1 çocuğum var.kiradayım.özel bir şirkette asgari ücretle çalışıyorum.maddi durumum zaten ortada.silahlı sertifikam var.6 yıldır oldu bu işi yapalı..tecrübeliyim.staj gördüm.insanlarla diyoloğum son derece iyidir.ingilizce ve arapça dilleri bilmekteyim.sizin yanınızda çalışmak istiyorum.ve işime düşkünüm.TLF-05428083035/ADANA/MERKEZ

 83. filiz diyor ki:

  merhaba ben özel bir şirkette dört yıl çaycı olarak çalıştım.şu anda boşum bankanızda çaycı olarak çalışmak isterim.1970 ankara dogumluyum ankarada ikamet ediyorum.sizinle çalışmak isterim.

 84. zuhal diyor ki:

  merhaba ben zuhal üngördu 1980 doğumluyum lise mezunuyum bartın merkezde oturuyorum ve işe çok ihtiyacım var.güvenlik olarak sizinle çalışmak istiyorum.bakmam gereken 2tane çocuğum var ve iş arıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.5330398515

 85. zuhal diyor ki:

  merhaba ben zuhal üngördu 1980 doğumluyum lise mezunuyum bartın merkezde oturuyorum ve işe çok ihtiyacım var.güvenlik olarak sizinle çalışmak istiyorum.bakmam gereken 2tane çocuğum var ve iş arıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.5330398515

 86. zuhal diyor ki:

  merhaba ben zuhal üngördu 1980 doğumluyum lise mezunuyum bartın merkezde oturuyorum ve işe çok ihtiyacım var.güvenlik olarak sizinle çalışmak istiyorum.bakmam gereken 2tane çocuğum var ve iş arıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.5330398515

 87. zuhal diyor ki:

  merhaba ben zuhal üngördu 1980 doğumluyum lise mezunuyum bartın merkezde oturuyorum ve işe çok ihtiyacım var.güvenlik olarak sizinle çalışmak istiyorum.bakmam gereken 2tane çocuğum var ve iş arıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.5330398515

 88. ZÜBEYR SARI diyor ki:

  ZÜBEYR SARI Diyorki,

  Sayın yetkili,

  Gaziantep Üniversitesi/Oğuzeli Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Yüksek Okulu mezunuyum.

  T.C.İş Bankasında çalışmaktan onur duyarım. Tatafıma şans verilmesini.

  Bilgi ve Gereğini Arz ederim.

 89. hilay çetin diyor ki:

  düzce akcakocadan hilay ticaretlisesi mezunuyum stajımı bir bankada yaptım bir bankada çalışmayı çok istiyorum gişe görevlisi olarak çalışa bilirim teşekkürler

 90. Halil AKINCI diyor ki:

  slm alayküm. sayın ilgili ismim Halil AKINCI uşak Eşmeliyim yörük bir ailenin evladıyım silahlı kimlik kartım ve sertikam var askerligimi dagcı komondo olarak yaptım başari ve tardirname belgelerim var genel kurmaydan güvenlik konusunda tercübeliyim .İSTANBULDA yaşiyorum lise mezunuyum ehliyet var boy.1.80 yardimci olursaniz SEVİRİM Sayın ilgili sizinle çalişmak istiyorum. SAYGILARIMLA….. TEL 0533 418 45 70

 91. sibel diyor ki:

  viyana ekonomi universitesi mezunuyum…eger almanyada munihte subenizde calismak isterim..
  tesekkurler

 92. tekin diyor ki:

  ben sikahlı özel güvenlik görevlisiyim bankanızda calışmak istiyorum

 93. naz diyor ki:

  merhaba ben kafkas üniversitesi önlisans mezunuyum bankacı olmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim…

 94. vuralgül diyor ki:

  slm.anadolu universitesi bankacılık ve sigortacılık bolumu mezunuyum ve iktisat son sınıf ögrencisiyim.bankanızda calışmak istiyorum.gereginin yapılmasını arz ederim…

 95. çağla diyor ki:

  merhaba ben Çağla Karateke Namık Kemal Üniversitesi önlisans işletme mezunuyum.bankanızda çalışmak isterim.ilginize teşekkür ederim.

 96. Ayşe KAYA diyor ki:

  1979 Doğumluyum Silahli Özel Güvenlik Sertifikam va 1,68 Boyuhdayım Kilom 60 Kğ.İki çocuğum va eşimin işi yok Madur durumdayık. Kırıkkale veya ankara Şubelyirinizde güvenlik personeli olarak çalışmak istiyorum.

  A D R ES :
  Karışıyaka Mah.2148 Sk.Emek Apt. Kat 4 No 10/15 KIRIKKALE
  Tel:05437246201

 97. yeter diyor ki:

  merhaba ben 4 yıllık iktisat fak.mezunuyum. bilgisayar sertifikam var. daha önce bankada çalıştım.özel sektördede çalıştım. fiziğim düzgün sizinle çalışmayı çok isterim SAYGILARIMLA…05556996334

 98. Güven Emre ÇELİK diyor ki:

  Merhaba Ben Güven Emre ÇELİK İSTANBUL GÜNGÖRENDE OTURMAKTAYIM BOY:1.70 KİLO:80 SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKAM VAR KURUMUNUZDA ÖZEL GÜVENLİK OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM

  TEL:0537 3604343

 99. Özgün Pınar diyor ki:

  Annem ve babam İş Bankası emeklilerindendir.%40 özürlü raporum vardır ve İş Bankasında çalısmaktan onur duyarım.Ben bir bankacı aile yetiştim.Dogrulugu ve dürüstlüğü gördüm aynı şekilde yaşantımı İş Bankasında çalısarak sürdürmek isterim.

 100. sinem diyor ki:

  Is Bankasi Almanya insan kaynaklarina
  atatürk unv.fen-edebiyat fak.fizik bölümü mezunuyum,ayrica cukurova ünv.yüksek lisansimi yaptim.1.68 boyunda 58 kiloda,kendine güvenli,ekip calismasina önem veren,iletisim kabiliyeti yüksek,kendini seven bakimli bir bayanim.Su an esimin is durumundan dolayi Almanya da yasiyorum(esim türkce ögretmeni)Türkiyede 5 yil kadar fizik ögretmenligi yaptim.

  bankanizin almanyadaki subelerinde benim kriterlerime uygun alanlarinda calismak istiyorum.
  Gereginin yapilmasini arz ederim…

 101. özkan DEMİR diyor ki:

  TC İŞ BANKASI İNSAN KAYNAKLARINA

  MERHABALAR BEN 12.10.1987 ERZURUM / AŞKALE DOĞUMLUYUM KONYA / EREĞLİ DE İKAMETGAH EDİYORUM . BOYUM 1.87 KİLOM 77 ASKERLİ GÖREVİMİ TAMAMLADIM MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM EVLİ VE BİR ÇOCUK BABASIYIM ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKAM BULUNMAKTADIR, BÜNYENİZDE ÇALIŞMAK TC İŞ BANKASI AİLESİNİN BİR MENSUBU OLMAK İSTERİM
  SAYGILARIMLA…

 102. DİLBER diyor ki:

  Merhaba Ben Dilber Balıkesir merkezde oturuyorum. 7 yıldır bir bankada part time temizlik görevlisi olarak çalışıyorum tam gün bir işe ihtiyacım var. Balıkesirde açacağınız şubelerde çay ve temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum. Bilgilerinize…

 103. SUKRU diyor ki:

  SLM KENDIME ARKADAS ARIYORUMM 0506 662 9349 IS BANKASI OPERASYON YETKILISIYIMM

 104. TAYLAN KARABULUT diyor ki:

  1980 Sandıklı doğumluyum.Lise mezunuyum.Uzun yıllar spor ile uğraştım,Boy :185, Kilo:85. 2005ten bu yana silahlı güvenlik sertifikası ile çalışmaktayım.Eşim polis memuru olduğu için değişik illerde çalıştım(Antalya Tedaşta şef yardımcılığı-3 yıl,istanbul Atatürk hava limanında şef yardımcılığı-3 yıl,Şırnak Habur sınır kapısı tır parkında güvenlik müdürlüğü)ve şimdi atamamız Antalya çıktı.Antalya merkezde ikamet edeceğiz.Uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim.
  cep:0544 545 3030

 105. efe sobacı diyor ki:

  1987 doğumluyum boy 180 kilo 78 silahlı ögg kimlık kartım var askerlik yaptım bankanızda çalışmak istiyorum.

 106. SELDA AKDOĞAN diyor ki:

  MERHABA BEN SELDA AKDOĞAN 1981 DOĞUMLUYUM BURSA GEMLİKTE YAŞIYORUM .LİSE MEZUNUYUN ,BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.BANKANIZDA KISMETSE ÇALIŞMAK İSTİYORUM .TEL 05442531999.BU KONU HAKKINDA BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM. SAYGILARLA.

 107. DAMLA diyor ki:

  MERHABA BEN DAMLA 1986 KARS DOĞUMLUYUM. 2011 YILINDA KARS KAFKAS ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEKOKULU BANKACILIK ve SİGORTACILIK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM BANKANIZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM … GEREĞİNİ ARZ ve TEŞEKKÜR EDERİM ….

 108. yasemin kiraz diyor ki:

  1982 doğumluyum lise (fen bilimleri)bölümü mezunuyum iş arıyorum bankanızda çalışmak istiyorum dikkate slınmasını önemle rica ederim her türlü hizmetli olarak çalışabilirim.Ankara/hasköyde oturuyorum.o538 436 31 19.

 109. ARZU SAYAR diyor ki:

  MERHABA BEN ARZU SAYAR 1985 DOĞUMLUYUM AFYONKARAHİSARDA YAŞIYORUM ÖN LİSASN İŞLETME BÖLÜMÜ MEZUNUYUM AMA DIŞARIDAN İŞLETME 4 YILLIĞIMI BİTİRMEYE ÇALIŞIYORUM MEB ONAYLI BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR BAZI SEMİNERLERE KATILDIM SERTİFİKALARIM VAR SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM. TEL:05464552656 NOLU TELEFONDAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM SAYGILARIMLA.BİLGİLENDİRMENİZİ RİCA EDERİM.

 110. veli diyor ki:

  Merhaba 1986 Antalya doğumluyum, sınav tarihlerinden haberdar olup eğer başarılı olursam bankanızda görev almaktan onur duyarım, teşekkürler…

 111. zekiye binici diyor ki:

  merhaba ben zekiye binici 2000 yılın dan beri bu bankanın hayranıyım sivas divriği şubenizde 1 yıl bir fiil çalıştım ve o günleri çok özledim şimdi üniversite mezunuyum ve hayallerime az kalıdı hayal etmek başarmanın yarısıdır size ve kendime güveniyorum

 112. Özlem diyor ki:

  merhaba ben Özlem SİLSÜPÜR 2013 Kırıkkale Üniversitesi İİBF İktisat bölümü mezunuyum. aktif çalışma ve etkin iletişim kabiliyetimle bankanızda karlılığı sağlayacağıma inanıyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

 113. selim baltacı diyor ki:

  1978 doğ tsk uzm erbaş olarak görev yaptım , diğer görev yaptığım yerler , bakü tifilisi ceyhan hampetrol boru hattı direktörlüğü, şuan ise halen Türkiye petrolleri petrol dağıtım şirketi genel müd binasında koruma hizmeti vermekteyim ,uygun görürseniz sizinle çalışaya talibim num 05425750359

 114. necdat kars diyor ki:

  adım necdat kars.denizlide ikamet etmekteyim,4yıldan beri özel güvenlik olarak sümerpark ve denizli belediyesinde çalıştım,boyum1,78 kilom 85.1973 doğumluyum,ama yaşımı göstermiyorum,olgun,güleryüzlü ve herkes ile çalışabilecek karakterdeyim,,bankanızda çalışmak istiyorum.
  bilgilerinize arz ederim.

 115. kureyş kahraman diyor ki:

  ben adıyaman da ikamet ediyorum e sınıfı ehliyete sahibim iş bankasında çalışmaya talibim 1976 doğumluyum esınıfı ehliyetimi 2007 yılında beri kullanıyorum. adıyaman 4 yıl ön muhasebe yaptım bilgilerinize arz ederim. KUREYŞ KAHRAMAN TEL .05327953455

 116. özkan çeelikdöğen diyor ki:

  Ben bartında oturuyorum silahli özel güvenlik kimligim var yüksek okul mezunuyum biran önce bartın da güvenlik işi bulmak istiyorum

 117. ismail epsoylu diyor ki:

  ben özel guvelik gorevlisiyim silahlı lise mezunuyum istanbulda oturuyorum sizinle calışmayı istiyorum 05398522343

 118. Murat Tuzculu diyor ki:

  Is bankasi yöneticilerine
  Ben 2003 Istanbul üniversitesi mezunuyum suanda Almanya kuzey festvaliya NRW eyaletinde ikamet etmekteyim ve sizinle Almanya subesinde calismak istiyorum.
  Gereginin yapilmasini arz ederim
  Murat

 119. BİRGÜL diyor ki:

  Selamlar ben Anadolu İşletme Fakültesi 2013 mezunuyum İş Bankası İstanbul eyüp şubesinde çalışmayı çok istiyorum

 120. BİRGÜL diyor ki:

  İYİ GÜNLER BEN BİRGÜL ANADOLU İŞLETME FAKÜLTESİ 2013 MEZUNUYUM İŞ BANKASI İSTANBUL EYÜP ŞUBESİNDE ÇALIŞMAYI ÇOK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM KOLAY GELSİN.

 121. Necmettin Yurtalan diyor ki:

  MERHABA. Anadolu ticaret meslek lisesi muzunuyum bilgisayar program ve teknisyeni diplomam var ve söförlügümde var sizin için hangisi uygunsa sizlerle calışmak istiyorum ilginize şimdiden tşekkür derim.

 122. alp cenap diyor ki:

  Merhaba bankanizda güvenlik gö
  revlisi olarak calısmak istiyorum

 123. kudret doğan diyor ki:

  Ben kudret doğan bankanızda çay cı olarak çalışmak istiyorum istanbul bahçelievlerde ikamet ediyorum gereginin yapımasını saygılarımla rica ederim

 124. şahsultan diyor ki:

  İstanbul bahcelievlerde oturuyorum iş bankanızda caycı olarak calışmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim saygılarımla

 125. şahsultan diyor ki:

  Ben kudret doğan bankanızda çaycı olarak calışmak istiyorum daha önce özel bir şirkette 3 yıl çaycı olarak çalışdım deneyimim var ilgilenmenizi önemle rica ederim saygılarımla

 126. SEYDİ diyor ki:

  merhaba ben seydi.açık öğretim ilahiyat mezunu olacağım inşallah.türkiyenin her yerinde bankanızda çalışmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.tlf 05415172083

 127. orhan diyor ki:

  DEFRİTİKALI ÖZEL GÜVENLİK BELGEM VAR ALANYA BÖLGESİNDE ÇALİŞABİLİRİM 05444827149 ORHAN

 128. narin diyor ki:

  slm ben zeynep bankanızda çaycı olarak çalışmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim tlf.0535 943 37 10

 129. muharrem diyor ki:

  Ben muharrem çakıl fatsa/ordu doğumluyum antalya merkez de yaşıyorum ve iş bankasının herhangi bir şubesinde cayci olarak çalışmak istiyorum.ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Tel:05384608063

ekonometre @ twitter ekonometre @ friendfeed ekonometre @ linkedin ekonometre @ rss